Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij X
Wyszukiwarka

Aktualności

Poleć znajomemu
Twoja wiadomość (kliknij tutaj):

Zaproszenie

2016-03-31 11:16:20

Dla każdego coś… magicznego, czyli nie samymi klasówkami szkoła żyje. Jeśli chcesz spędzić czas pełen konkursów i niespodzianek, a jednocześnie odwiedzić i poznać naszą szkołę, przyjdź w piątek 1 kwietnia sam lub z rodzicami na „Magiczny wieczór” do Szkoły Podstawowej nr 2 w Wolbromiu, ul. Pod Lasem 1.

 
W programie przewidziano liczne atrakcje, konkurencje i pokazy (szczegóły na plakacie). Gwarantujemy znakomitą rozrywkę i niezapomniane wrażenia.

Zapraszamy młodzież szkół podstawowych do wspólnej zabawy w godz. 18:00 – 22:00, wstęp wolny. Jednocześnie zwracamy się z prośbą do rodziców uczniów goszczących w naszej szkole o zapewnienie opieki dzieciom w drodze powrotnej do domu po zakończeniu imprezy.
 
Organizatorzy

 
PLAKAT_MAGICZNY_WIECZOR.jpg

Oceń nasze strony

Aktualna ocena: 5 (Ocen: 1)

Sesja rady miejskiej

Relacja Sesji Rady Miejskiej online

Wydarzenia

Kategoria

Dodaj wydarzenie

Dyżurna apteka

Przy Rynku

Wolbrom, ul. Krakowska 2

32-340 Wolbrom

tel. 32 647 79 80

Newsletter

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze aktualności, wpisz poniżej swój adres e-mail:Losowy film

DK wolbrom
Wymiana kotłów węglowych 1
Wymiana kotłów węglowych 2
Warta
LGD WFOS Kraków modernizacja szkół Basen Mapa Zagrożeń strefa Załęże Portal Samorządowy budowa kanalizacji budowa kanalizacji wolbrom Termomodernizacja gimnazjium Termomodernizacja 1 Termomodernizacja szkoły w Chełmie Termomodernizacja ZS Gołaczewy Termomodernizacja ZS Wierzchowisko PROW EkopartnerzyWolbrom.pl na Facebooku